בית דירות בירושלים

מה חשוב בבית דירות בירושלים?


בית דירות בעיר הבירה שלנו הוא אחד הבחירות הטובות שתוכלו לבצע בבחירת מקום לינה בעיר. בית דירות הוא בעצם מעין מלון שנותן לכם אפשרות לשהות בדירות בגדלים שונים החל מדירת סטודיו לשהות של שני אנשים ודירות גדולות ומרווחות בסוויטות שמתאימות עד לשישה אנשים. בית דירות צריך להיות איכותי ונעים עם צוות אדיב כמו שלנו בשמאי סוויטס. תוכלו לשאול את הצוות כל מה שתרצו לדעת על המקומות השווים ביותר לטיולים, איפה כדאי לאכול ולאן כדאי לצאת בלילה וכמובן על דרכי ההגעה למקומות השונים. בכל מה שקשור לדרכי ההגעה, שהות בשמאי סוויטס תבטיח לכם גישה מהירה לכל המקומות כיוון שהם נמצאים במרחק הליכה קצר מבית הדירות.

בסופו של דבר המיקום הוא המשפיע מכול


כדי ליהנות מטיול בעיר גדולה כמו ירושלים חשוב לישון במרכז העיר ובמקום כמה שיותר מרכזי עם גישה מהירה לכל המקומות החשובים. שמאי סוויטס נמצא בפינת רחובות בן הלל ושמאי ממש ליד מדרחוב בן יהודה. במדרחוב תוכלו למצוא מסעדות רבות ושדרות צבעוניות שכבר זכו להיות כמה מהסמלים של העיר. במדרחוב יש מקומות בילוי רבים ובערב הוא שוקק לא פחות מהצהריים. משם תוכלו להמשיך לרחוב יפו המפורסם ולהגיע עד לשוק מחנה יהודה והכול במרחק הליכה. בהליכה לא ארוכה תוכלו להגיע עד לעיר העתיקה, המקום הקדוש ביותר לעם היהודי ובדרך תראו את הרכבת הקלה שגם היא אחת מהמאפיינים של העיר, איתה תוכלו להגיע לכל מקום. המיקום המרכזי של מלון שמאי סוויטס מוצלח מאד כיוון שהרבה יותר פשוט להגיע ממקום למקום ברגל בלי תלות בתחבורה ציבורית ודאי בימי שבת בהם אין תחבורה כלל והאפשרות היחדה להתנייד היא עם מונית שיכולה להיות די יקרה.
 

מלון שמאי סוויטס: הבחירה הטובה ביותר עבורכם

אם אתם מחפשים מלון דירות איכותי בירושלים אצלנו תמצאו את המענה לכל מבוקשכם. מגוון סוגי דירות מחכות לכם באירוח אדיב ומקצועי לכל הלקוחות. אתם מוזמנים לפנות אלינו לבירור על מקומות פנויים, מחירון לדירות ועוד, תמצאו אותנו במספר הטלפון 02-5797705 בפקס 02-5797706 או בכתובת האימייל שלנו info@shamaisuites.co.il
 

שמאי סוויטס ירושלים
רח' בן הלל 15 (פינת רח' שמאי 11) ירושלים מיקוד 9423117

שעות הקבלה

08:30-22:30 (מענה טלפוני בין השעות: 07:00-24:00)

 
טלפון: 02-5797705 |  פקס. 02-5797706 
info@shamaisuites.co.il
aahotels@gmail.com

מאמרים