חדרים

דירות סטודיו בשטח של כ-18-24 מ"ר

יחידת האירוח כוללת שתי מיטות יחיד, מטבחון, (כולל פלטה חשמלית, מיקרו גל, קומקום חשמלי עם ערכת קפה, מקרר, וכלי אוכל) שולחן, ארון, כספת, חדר מקלחת ושירותים עם מוצרי טואלטיקה, מגבות ומייבש שיער, טלוויזיה LCD המחוברת לכבלים, אינטרנט אלחוטי ללא חיוב, מרפסת. שירות משק ביתי יומי (כולל החלפת מגבות ומצעים).

דירות סטודיו בשטח של כ-18-24 מ"ר

2 מיטות יחיד, ספה הנפתחת למיטה זוגית, או כורסה נפתחת, מטבחון כולל פלטה חשמלית, מיקרו גל, קומקום חשמלי עם ערכת קפה, מקרר, וכלי אוכל, חדר מקלחת/אמבטיה ושירותים עם מוצרי טואלטיקה, מגבות ומייבש שיער, שולחן, ארון, כספת, טלוויזיה LCD המחוברת לכבלים, אינטרנט. ישנה אפשרות של הזמנת שני חדרי סטודיו דלקס מחוברים (interconnecting) בתיאום עם המלון ובכפוף לזמינות אלחוטי ללא חיוב, מרפסת ושירות משק בית יומי כולל החלפת מגבות ומצעים.

דירות סוויטה עם חדר שינה וסלון בשטח של כ- 35 מ"ר

יחידת האירוח כוללת חדר שינה עם מיטה זוגית, סלון עם ספה הנפתחת למיטת זוגית, מטבחון (כולל כיריים חשמליות, מיקרוגל, קומקום חשמלי עם ערכת קפה, מקרר, וכלי אוכל) שולחן, ארון, כספת, חדר מקלחת ושירותים עם מוצרי טואלטיקה, מגבות ומייבש שיער, טלוויזיה LCD המחוברת לכבלים בסלון ובחדר השינה, אינטרנט אלחוטי ללא חיוב, מרפסת ושירות משק בית יומי כולל החלפת מגבות ומצעים.

דירות סוויטה עם שני חדרי שינה וסלון בשטח של כ- 50 מ"ר

יחידת האירוח כוללת שני חדרי שינה עם מיטה זוגית/שתי מיטות נפרדות, סלון עם ספה הנפתחת למיטת זוגית, מטבחון, (כולל כיריים חשמליות, מיקרוגל, קומקום חשמלי עם ערכת קפה, מקרר, וכלי אוכל) שולחן, ארון, כספת, חדר מקלחת ושירותים עם מוצרי טואלטיקה, מגבות ומייבש שיער, טלוויזיה LCD המחוברת לכבלים, בסלון ובחדר השינה, אינטרנט אלחוטי ללא חיוב, מרפסת ושירות משק בית יומי כולל החלפת מגבות ומצעים.
 
שמאי סוויטס ירושלים -  מלון דירות בלב ירושלים
רח' בן הלל 15 (פינת רח' שמאי 11) ירושלים מיקוד 9423117

טלפון: 02-5797705

פקס: 02-5797706
 
info@shamaisuites.co.il
aahotels@gmail.com
מאמרים